• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6

Absolwenci 
Prywatnego Liceum Ogólnokształcącego
w Szczecinku

Gdzie studiują absolwenci?

 

 

Rocznik 2012-2015
Wychowawczyni: Joanna Kozłowska

profil humanistyczno-kulturowy:
1. Stakuć Kajetan

profil biologiczno-chemiczny
2. Bludas Mariola

3. Liszka Dominika
4. Werstak Patrycja
5. Zawadzka Kinga

profil matematyczno-fizyczny:

6. Wojtukiewicz Agnieszka

Rocznik 2011-2014
Wychowawczyni: Mariola Kowalczyk

profil humanistyczno-kulturowy:
1. Grabka Dominika

2. Rakuz Małgorzata

profil biologiczno-chemiczny
3. Rusin Pola

4. Suchecka Weronika
5. Pawlik Natalia

profil matematyczno-fizyczny:

6. Januszewski Tomasz

Rocznik 2009-2012
Wychowawczyni: Kornelia Jaczewska

profil humanistyczno-kulturowy:

1. Owczarzak Anna
2. Pieszko Gracjan
3. Sudoł Natalia

profil biologiczno-chemiczny:

4. Jasionas Paweł
5.
 Kowalewska Justyna
6. Mazurek Monika
7. Stakuć Weronika

Rocznik 2008-2011

III A 
Wychowawczyni: Danuta Czaplińska

profil humanistyczno-kulturowy:

1. Kosicka Karolina
2. Obersztalski Hubert
3. Porwich Adrian 

profil biologiczno-chemiczny
4. Jurkowska Malwina
5. Komperda Joanna 
6. Krajewska Katarzyna
7. Stański Marcin
8. Załucka Karolina

III B
Wychowawczyni: Mariola Kowalczyk

profil matematyczno-fizyczny:

1. Cuber Magdalena
2. Dobosz Natalia
3. Jankowski Damian
4. Karpińska Kinga
5. Krzyżanowski Przemysław
6. Leniec Piotr
7. Orłowski Wojciech
8. Pogorzelska Amelia
9. Żurkowski Karol

Rocznik 2007-2010
Wychowawczyni: Teresa Kujawa


1. Komosa Piotr
2. Łobocka Małgorzata
3. Pogorzelski Mateusz
4. Suwada Agata

Rocznik 2006-2009
Wychowawczyni: Teresa Bartoszko


1. Brożko Mateusz
2. Kosicka Aleksandra
3. Krzyżanowska Aleksandra
4. Pulsakowski Tomasz
5. Szpernalowski Jakub 

6. Wołoszyn Marcin
7. Zdyb Emilia

Rocznik 2005-2008
Wychowawczyni: Mariola Kowalczyk


1. Golińska Elżbieta
2. Kotkowski Artur
3. Krzyżanowski Michał
4. Miga Marek
 
5. Miszkiewicz Katarzyna
6. Płaszczyński Wojciech
 
7. Zagórska Klaudyna
8. Ziółkowska Anna

Rocznik 2003-2006
Wychowawczyni: Mariola Kowalczyk/Teresa Bartoszko


1. Berezowski Krzysztof
2. Falińska Aleksandra
3. Lankauf Piotr
4. Leszczyńska Magdalena
5. Liszewska Martyna
6. Nowak Anna
7. Pisarek Nina
8. Pulsakowska Katarzyna
9. Sokulski Przemysław

Rocznik 2002 - 2005
Wychowawczyni: Anna Łukaszewicz - Perska

1. Bielicki Marcin
2. Kotkowska Aleksandra
3. Kujawa Łukasz
4. Michalska Małgorzata
5. Zielińska Judyta

Rocznik 2000 - 2004
Wychowawczyni: Teresa Kujawa


1. Chaudhary Radosław
2. Daniliszyn Michalina
3. Dymna Anna
4. Gembarzewska Joanna
5. Gorbacz Hanna
6. Janczewski Maciej
7. Krzyszczuk Agnieszka
8. Lecki Seweryn
9. Mucha Wojciech
10. Nowak Agata
11. Płaszczyńska Katarzyna
12. Rzemieniecki Maciej
13. Wesołowski Marek
14. Wiśniewska Magda
15. Wołoszyn Piotr
16. Zarębska Ilona

Rocznik 1999 - 2003
Wychowawczyni: Teresa Bartoszko

1. Bartosz Maciej
2. Fedorowicz Magdalena
3. Januszewski Robert
4. Kowalczyk Joanna
5. Kujawa Bartosz
6. Pawelski Adam
7. Reszta Wojciech
8. Rubin Joanna
9. Świerczyńska Aleksandra
10. Wus Joanna
11. Ziółkowski Bartosz

Rocznik 1998 - 2002
Wychowawca: Zbigniew Lankauf

1. Deneszewski Łukasz
2. Dudź Adam
3. Gut Agata
4. Maśnicka Anna
5. Szymańska Aleksandra
6. Szulska Dorota 
7. Szycko Paulina
8. Zarębska Kamila