• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6

SĄ JESZCZE WOLNE MIEJSCA DO KLASY VI i VII SZKOŁY PODSTAWOWEJ - ZAPRASZAMY DO NAJLEPSZEJ SZKOŁY W MIEŚCIE!                Rozpoczęcie roku szkolnego 04.09.2017 r., rozpoczynamy o godz. 16.30 Mszą św. w Kościele Ducha Świętego, następnie spotkanie w szkole z wychowawcami.

Absolwenci
Gimnazjum przy Prywatnym Liceum
Ogólnokształcącym w Szczecinku


 

Rocznik 2012-2015

Klasa A
Wychowawca: Marcin Bocis

Uczniowie:

 1. Czeszczewik Karol
 2. Januszak Wojciech
 3. Kapsa Inez
 4. Kowalewski Łukasz
 5. Kujawa Julia
 6. Lewicka Hanna
 7. Łyczywek Nikolina
 8. Pastusiak Paweł
 9. Świątek-Brzezińska Joanna
10. Werstak Natalia 
11. Wiese Jan

 

Klasa B
Wychowawca: P. Maria Fedorowicz

Uczniowie:

1. Całka Agnieszka
2. Giłka Michał
3. Karkoszka Dominik
4. Liniewicz Patryk
5. Maskalaniec Adam
6. Orłowska Katarzyna
7. Sikorska Agnieszka
8. Szczepanowski Paweł
9. Świokła Małgorzata

 

Rocznik 2011-2014

Klasa a
Wychowawca: Dorota Dorożyńska

 Uczniowie:

  1Bąk Alicja
  2. Dworzańska Barbara
  3. Duda Zuzanna
  4. Hałuszka Natalia 
  5. Łuksza Justyna
  6. Pietras Oliwia
  7. Szałwińska Weronika
  8. Świątek Szymon
  9. Świokła Michał
10. Tarabasz Paweł
11. Tomczak Piotr
12. 
Wieczorek Filip

 

Klasa b
Wychowawca: Danuta Czaplińska

 Uczniowie:

  1. Bogdanowicz Oliwia
  2. Kanecki Sebastian
  3. Komperda Paweł
  4. Kuźniecow Paula
  5. Piotrowska Angelika
  6. Sokulska Natalia
  7. Winiarczyk Łukasz

 

 

Rocznik 2010-2013

Kasa a
Wychowawca: Teresa
Kujawa

 

Uczniowie:

 

  1. Bindas Magdalena
  2. Bindas Paulina 
  3. Gontarek Jan
  4. Kopczyk Damian
  5. Kubiak Dominik
  6. Leniec Paweł
  7. Lewandowski Paweł
  8. Marciak Aneta
  9. Mazur Grzegorz
10. Rodzik Adrianna
11. Stakuć Melania
12. Wiszniewiecki Maciej

 

Klasa b
Wychowawca: Anna Turek

 

Uczniowie:

 

 1. Bieńkowski Norbert
  2. Karasiński Łukasz
  3. Kosicka Weronika
  4. Kowalczyk Anna
  5. Kowalewski Jan
  6. Merk Karol
  7. Orłowski Antoni
  8. Sudoł Jagoda
  9. Szczepanowska Joanna
10. Szpernalowski Marcin
11. Świokła Marlena

 

Rocznik 2009-2012

Klasa a
Wychowawca: Piotr Adamczyk

1. Drozd Natalia
2. Jankowski Błażej
3. Kujawa Maksymilian
4. Nasindrowicz Anna
5. Stakuć Kajetan
6. Szwejda Sandra
7. Sikora Patryk 

 

Klasa b
Wychowawca: Marcin Bocis

1. Czaplińska Zuzanna
2. Klingbeil Patrycja
3. Rosińska Karolina
4. Soroka Paulina
5. Stachnik Agnieszka
6. Wojtukiewicz Agnieszka
7. Zawadzka Kinga

 

Rocznik 2008-2011

Klasa a
Wychowaczyni: Dorota Dorożyńska

 

1. Grabka Dominika
2. Januszewski Tomasz
3. Jasionas Natalia
4. Nowacki Stanisław
5. Pawlik Natalia
6. Rakuz Małgorzata
7. Suchecka Weronika
8. Szreder Anna
9. Wyroślak Aleksandra

Klasa b
Wychowawczyni: Danuta Musiuk

1. Bania Paweł
2. Czukowicz Adrianna
3. Gaczyński Dariusz
4. Gontarek Antonina
5. Kuś Andrzej
6. Rusin Pola
7. Stachyra Dominika
8.  Żurkowska Agata

 

Rocznik 2007-2010

Klasa a
Wychowawczyni: Maria Fedorowicz

  1. Czerkawski Piotr
  2. Jabłonowska Angela 
  3. Jankowski Michał 
  4. Merk Anna
  5. Nowicki Adam 
  6. Osmolak Aleksandra 
  7. Owczarzak Olga 
  8. Pogorzelska Alicja 
  9. Szokalska Paulina
10. Szukiel Damian
11. Śledź Anna
12. Śledź Elżbieta

Klasa b
Wychowawczyni: Joanna Kubów

 

  1. Bieńkowska Amanda
  2. Menżyński-Biskup Jacek
  3. Karapyta Monika
  4. Lewandowski Łukasz
  5. Mazurek Marcin
  6. Nowak Dominika
  7. Ołpiński Maciej
  8. Ryszkowska Daria
  9. Zielińska Aleksandra

 

Rocznik 2006-2009
Wychowawczyni: Aneta Chęcińska

 

  1. Jasionas Paweł
  2. Klekowicki Sławomir
  3. Kowalewska Anna
  4. Kowalewska Justyna
  5. Kozub Mateusz
  6. Mazurek Monika

  7. Owczarzak Anna
  8. Pieszko Gracjan
  9. Stakuć Weronik
10. Sudoł Natalia

 

Rocznik 2005-2008 

Klasa a
Wychowawczyni: Anna Turek

  1. Jodłowska Julia
  2. Jurkowska Malwina

  
3. Kłusek Martyna
  4. Krajewska Katarzyna
  5. Kundera Marcin
  6. Leniec Piotr
  7. Orłowski Wojciech
  8. Pogorzelska Amelia

  9. Porwich Adrian
10. Stański Marcin 
11. Tosik Marta

Klasa b
Wychowawczyni: Katarzyna Gołubińska

  1. Cuber Magdalena
  2.
 Guzdaj Paulina
  3.
 Grobelna Monika
  4.
 Jabłońska Agata
  5.
 Jankowski Damian
  6.
 Komperda Joanna
  7.
 Kosicka Karolina
  8.
 Krzyżanowski Przemysław
  9.
 Michałowska Natalia
10.
 Załucka Karolina
11.
 Żurkowski Karol

 

Rocznik 2004-2007
Wychowawczyni: Teresa Kujawa 

  1. Gintrowska Aleksandra
  2. Komosa Piotr
  3. Królak Katarzyna
  4. Michalak Marta
  5. Piekarska Anna
  6. Pogorzelski Mateusz
  7. Rżany Aleksandra
  8. Suwada Agata

 

Rocznik 2003-2006
Wychowawca: Marek Kaszubowski

  1. Brożko Mateusz
  2. Chrzanowska Magda
  3. Faliński Maciej
  4. Kosicka Aleksandra
  5. Krzyżanowska Aleksandra
  6. Orłowska Agata
  7. Pulsakowski Tomasz
  8. Rodziewicz Iga
  9. Sierakowski Piotr
10. Szpernalowski Jakub 
11. Trachimowicz Kamila
12. Wiechowski Piotr

 

Rocznik 2002-2005
Wychowawczyni: Anna Turek

 

  1. Bekisz Maciej
  2. Chomicz Agnieszka
  3. Dehr Adrian
  4. Grzegorski Marek
  5. Miga Marek
  6. Miszkiewicz Katarzyna
  7. Śmiałek Wojciech
  8. Ziółkowska Anna

 

Rocznik 2001-2004
Wychowawczyni: Agnieszka Samojłow


  1. Dudzińska Aleksandra
  2. Gieniusz Maciej
  3. Miszkiewicz Michał
  4. Mrówka Adam
  5. Ołpiński Michał
  6. Rudnikowicz Agnieszka
  7. Urbaniak Michał
  8. Wiśniewska Agnieszka
  9. Wysocki Bartosz

 

 

Rocznik 2000-2003

Klasa a
Wychowawca: Mariusz Simonicz

  1. Dudzińska Hanna
  2. Falińska Aleksandra
  3. Grzegorski Paweł
  4. Lankauf Piotr
  5. Pisarek Nina
  6. Pulsakowska Katarzyna
  7. Serwatka Justyna
  8. Urbanowicz Agnieszka
  9. Wypych Mateusz

Klasa b
Wychowawca: Marek Kaszubowski

  1. Dzitko Daria
  2. Kaliszczak Aleksandra
  3. Liszewska Martyna
  4. Nowak Anna
  5. Paziaczko Monika
  6. Szymecka Agnieszka
  7. Ziółkowski Mateusz

 

 

Rocznik 1999-2002 

Klasa a
Wychowawczyni: Izabella Dziekońska

  1. Czekoński Szymon
  2. Fac-Biedziuk Anna
  3. Kujawa Łukasz
  4. Maciupa Monika
  5. Meyer Daria
  6. Michalska Małgorzata
  7. Rudnikowicz Magdalena
  8. Pokutycka Małgorzata
  9. Zyber Michał

 

Klasa b
Wychowawczyni: Anna Turek

  1. Bielicki Filip
  2. Ceglarz Tomasz
  3. Dymecki Wiktor
  4. Harasimowicz Natalia
  5. Jodłowski Jakub
  6. Juziuk Joanna
  7. Łańcucki Piotr
  8. Szamszon Sylwia