• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6

Dla nikogo nie jest nowością, że 1. czerwca swoje święto mają Dzieci, i te małe, i te trochę większe. W naszej szkole to był również dzień pełen radości i emocji, zwłaszcza sportowych. Świętowanie rozpoczęło się artystycznie, bo klasowym konkursem karaoke, w którym stawką był koszyczek truskawek. Ponieważ „śpiewać każdy może” (nawet nauczyciele!) i „wcale nie o to chodzi, jak co komu wychodzi”, rozpoczęliśmy zmagania wokalne, do których włączyli się także tegoroczni maturzyści i nauczyciele. Zabawy było co niemiara i rzeczywiście nie było ważne „jak co komu wychodziło”, ważne, że wszyscy świetnie wspólnie się bawili, a na dworze deszcz siąpił i siąpił…

Trzeba zatem było pozostać w budynku szkoły (na razie) i spędzić czas na wspólnym oglądaniu filmu. Ale gdy tylko wyszło słońce zza chmurki na boisku zaroiło się od sportowców. Turniej ekspresowej piłki nożnej  czy klasowe przeciąganie liny dostarczyły emocji i podkręciły rywalizację, zwłaszcza wśród męskiej części szkoły. Dziewczynki okazały się z natury swej spokojniejszeJ.

Imprezę zakończyło wręczenie nagród, każda klasa zasłużyła na witaminową nagrodę w postaci smakowitych soczystych owoców. Zadowoleni, z truskawkami, arbuzami, melonami czy ananasami  w dłoniach, z upominkami od Dyrekcji szkoły, zakończyliśmy ten dzień. Dzień, w którym odetchnęliśmy od pracy, bo nasza szkoła jest sztuką, łączy zabawę z nauką. I chyba o to chodzi.

Samorząd Uczniowsk